ТИБЕТ
З ТАМАРОЮ
ЧІТАЯ
ПОДОРОЖ
ПРЕМІУМ
"столиця, храми та Еверест"
Дати
Група 8 людей
€ 5700
Вартість за люд.
Переліт не включено
13 - 25 травня 2024
є місця
ЗАПРОШУЮ ВАС В ТИБЕТ - це буде витончене та комфортне знайомство! Тисячолітні храми, велична столиця та палац Далай-Лами, таємничі будистські ритуали та золоті скарби... а ще найвища гора світу Еверест! "Luxury adventure" в Тибеті - їдемо!
1
ЯК
2
3
Тибет - найзагадковіше місце нашої планети! Знаходиться настільки високо, що його називають "Дах світу". Тут шукали сакральні знання всі "сильні" світу, робили складні експедиції Гітлер, Сталін, британські та американські дослідники. Країна, де більша частина населення присвячує своє життя розвитку Духу, повторюючі давні тексти по декілька годин на день. Всі світові релігії говорять нам, що Боги жили на висоті, а отже... саме в Тибеті шукають знамениту країну Богів, Шамбалу!
ЦЕ БУДЕ
Я запрошую Вас відкрити таємниці Тибету максимально комфортно, без важких переходів пішки в горах. Огляд всіх основних цікавостей у комфортному транспорті та найкращих готелях. Почнемо зі столиці Непалу, міста Катманду з 3000-літньою історією, а далі - Тибет. Ви відвідаєте столицю Тибету, таємниче місто Лхаса "місто Богів", що відкрилось світові лише в кінці ХХ століття.
Погуляєте кімнатами величного палацу верховних правителів Потала, побачите золоті скарби найбільших храмів та фортець країни, дізнаєтесь що таке "диспут" монахів, відчуєте смак старовини у найбільшій бібліотеці Тибету та спробуєте гімалайського чаю. А ще Вас чекає найвища гора в світі - Еверест! "Luxury adventure" в Тибеті - ми їдемо!
ПОБАЧИТИ СТАРОДАВНЄ МІСТО
Побачити одне з найдавніших міст Азії, столицю Непалу, місто Катманду, якому понад 3000 років і дізнатися багато незвичайного від письменниці дослідника Тамари Чітая.
1
ТРЕБА ЇХАТИ, ЩОБ:
ЗУСТРІТИ БОГИНЮ
Познайомитися з живою богинею Кумарі, дізнатися, як вона нею стає, побувати в її палаці та отримати її благословення.
2
3
Побачити серце Тибету, його столицю, місто Лхаса і дізнатися багато незвичайного про Палац Далай-Лами, верховного правителя, від письменниці дослідника Тамари Чітая.
ВІДВІДАТИ ПАЛАЦ ДАЛАЙ-ЛАМИ
4
ІСТОРІЯ ТИБЕТУ
НА СЦЕНІ
Я запрошую Вас подивитись на зворушливу історію кохання першого короля Тибету та китайської принцеси під національну музику та за участю королівської кавалерії з 80 коней.
ПОЗНАЙОМИТИСЬ З БХОТАМИ
Побачити виразні обличчя тибетців або тобхотів чи бхотів та пройти разом з ними "священе коло" або "кору" навкого головного храму країни.
5
НА БУДДІЙСЬКУ МЕДИТАЦІЮ
Потрапити на медитацію до старовинного храму Ташілумпо заснованого першим Далай-Ламою у 1447 році, одного з найбільших буддійських монастирів і знаменитого університету.
6
ТАЄМНІ КНИГИ
Відвідати найбільшу бібліотеку в Тибеті, де зберігається більше 80000 томів давніх текстів та дивні артефакти вимердих тварин.
7
8
ПОБАЧИТИ НАЙВИЩУ ГОРУ СВІТУ
Ми під'їдемо максимально близько до найвищої гори світу Еверест (8848 м) наскільки дозволить адміністрація краю та побачимо знамените північне обличчя гори, яке штурмують альпіністи.
МАЙСТЕР-КЛАС
Навчитися самому грати на тибетській чаші та зцілювати себе звуком за технологією ченців Тибету.
9
ПОБАЧИТИ ГІРСЬКИХ ОХОРОНЦІВ
Познайомитись ближче та навіть зняти фото з тибетськими мастифами, легендарними собаками, що були подаровані англійській королеві та президенту США на знак поваги та високого статусу у суспільстві.
10
11
НАЙКРАСИВІШЕ ОЗЕРО В ТИБЕТІ
Побачити як міняється колір водної гладі цього високогірного озера від блакитного до яскравого бірюзового та зазняти чудові фотографії з яками, унікальними тваринами Тибету.
ФОРМАТ
Ця мандрівка проходить у складі маленької групи (не більше 8 людей), кожному учаснику приділяється максимум уваги для найвищого рівня комфорту. Супроводжує Вас протягом усієї мандрівки особисто засновниця Клубу "Chitaia Club", досвічений тревел дизайнер та експерт з активних мандрів, історик та дослідниця Тамара Чітая. Групу також супроводжує експедиційна команда із перевірених місцевих гідів, транспортників та наукових експертів. Кожна деталь подорожі та весь маршрут загалом вивірені та сплановані Клубом заздалегідь, з деякою кількістю вільного часу. В екскурсійній роботі Клуб залучає місцевих фахівців з етнографії, історії, а також насичує подорож культурними подіями та зустрічами з цікавими людьми, щоб Вам вдалося відчути відвідувану місцевість у повній мірі. Приймають Вас найкращі 5*-зіркові готелі країни та теплі гірські гостьові будинки - найкращі з наявних на висотах від 2000 до 5000 метрів над рівнем моря.

Старт мандрівки - місто Катманду (Непал), або Київ (Україна), звідки мандрує автор подорожі, можна приєднатись до неї (дорога з України до міста аеропорту сплачується самостійно). До Катманду можна дістатись авіа рейсами з Відня, Кишинева або Варшави з однією пересадкою, прямі рейси до Непалу з Європи не виконуються. Фініш подорожі - місто Ченгду в Китаї, звідки є рейси з однією пересадкою до багатьох міст Європи, в тому числі до Варшави та Відня.
Запитання & відповіді
ПРОГРАМА
УМОВИ
*Натискаючи кнопку "Забронювати тур" та заповнюючи реєстраційну форму, Ви бронюєте місце у групі з 8 осіб, проте якщо Ви не хочете подорожувати з незнайомими людьми, Ви можете замовити цей тур для своєї індивідуальної групи родичів та друзів від 2 до 10 осіб - просто повідомте нам свої побажання!
 • Вартість подорожі включає:
  • Послуги лідера групи та професійні екскурсії, широкі знання історії та етнографії Непалу та Тибету від дослідниці та історика Тамари Чітая у всій подорожі
  • Послуги місцевих супроводжуючих та представників влади, наукових співробітників та транспортників
  • Дозвіл груповий, віза та всі документи на перебування в Тибеті (китайська віза для Тибету не працює)
  • Трансфери від/до міжнародного аеропорту Катманду під рекомендовані рейси
  • Оренда джипів та послуги водіїв для трансферу з Катманду до непало-тибетського кордону
  • Внутрішній авіа-переліт Лхаса-Ченгду (€500 включено)
  • Оренда комфортабельного вену та паливо для пересування тибетським плато
  • Послуги водія та державного супроводжуючого в Тибеті
  • Фото-сесія з яками та тибетськими мастифами в Тибеті
  • Дозволи для відвідування Базового табору альпіністів гори Еверест (тибетська сторона)
  • Проживання класу преміум у готелях 5* в Непалі та Лхасі, найкраще з наявного біля Евересту та по маршруту (вказані в кожному дні програми)
  • Харчування: сніданки, вітальна вечеря від Клубу в перший день прибуття до Непалу
  • Вхідні квитки до національних природних парків у Тибеті, усі вхідні квитки до храмових комплексів та палацу Далай-Лами в Тибеті
  • Вхідні квитки до театралізованого шоу з історії Тибету у місті Лхаса
  • Усі вхідні квитки під час екскурсійніх днів у Катманду та Бактапурі (ступи Сваямбу, Боуднатх, храм Пашупатінатх, площа Дурбар)
  • Екскурсії з професійними гідами та істориками
  • Майстер-клас з лікування звуком тибетських співочих чаш
  • Лідерська аптечка з необхідними засобами першої допомоги
 • Вартість не включає:
  • Міжнародний авіа-переліт (наприклад від €1000/чол. туди-назад за маршрутом Варшава-Доха-Катманду та Ченгду-Доха-Варшава, компанія Qatar Airways)
  • Віза Непалу (робиться після прибуття в аеропорту, вартість близько €35)
  • Харчування та напої поза програмою
  • Особисті витрати
  • Особисті ліки, засоби гігієни
  • Медична страховка (потрібна для активного відпочинку типу хайкінг на висоті, покриття лікування COVID не є обов'язковим)
  • Чайові місцевим гідам та водіям (за бажанням, але в Непалі та Тибеті так прийнято - €60 на всю подорож)
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
Програма може мінятись незначним чином при виникненні обставин непереборної сили, як то відміни внутрішніх рейсів, природні катаклізми, обвали доріг тощо. Лідер та автор подорожі зробить все можливе, щоб всі екскурсії та локації були відвідані.

Велика частина витрат на організацію подорожі — авіаквитки на внутрішні авіарейси, бронювання інших видів транспорту, проживання, екскурсії, послуги місцевих супроводжуючих, транспортників та гідів, тощо — проводиться Клубом Chitaia Club заздалегідь, задовго до подорожі, передоплата за поїздку, у разі Вашої відмови, не повертається, і ніякої можливості її повернути не існує.
ЗАБРОНЮВАТИ ПОДОРОЖ
ГАЛЕРЕЯ
Мої експедиції в Тибеті (2010-23 рр.)
ВІДГУКИ
Непал з Тамарою Чітая
5/5
Грузія з Тамарою Чітая
5/5
"Потрясающее путешествие, которое во многом изменило мое понимание жизни. Спасибо Тамаре Читая, она дала очень много знаний о Непале и поделилась секретами археологии этого региона, мы даже побывали в закрытом частном музее, где хранилась самая старая книга религии Бон, тибетского шаманизма, написанная на коже яка - такое увидеть можно только с ней! Я влюбилась в Гималаи, благодаря этой писательнице-исследователю!"

Олена Середа,
Київ 15 жовтня 2015 року
Друзі, щиро раджу всім відвідати цю привітну, гостинну, співочу, танцюючу, смачну країну. Грузія-любов моя, обожнюю її! А якщо ви поїдете туди з Тамарою і Георгієм Чітаями, вважайте, що ви - щасливчики. Ви зірвали джекпот! Незабутні враження, приємні сюрпризи, гарна компанія, смачні страви та багато всього іншого чекає вас в цій подорожі. Ви можете побачити такі куточки Грузії, де не проходить жоден туристичний маршрут. Їдьте, знайомтесь, підкорюйте, насолоджуйтесь... Грузія чекає вас!

Наталя Мозолевська,
Київ 20 вересня 2019 року
Тібет з Тамарою Чітая
5/5
Узбекістан з Тамарою Чітая
5/5
"Вот и закончилось волшебное путешествие в Катманду и Тибет. Сегодня летим домой. Эмоции зашкаливают, впечатлений - море! Благодарю за яркое путешествие команду организаторов Клуба и лично Тамару и Георгия Читая. Это было очень необычно и насыщенно знаниями. Мой штурм перевала священный горы Кайлас в 5800 м просто перенес меня на другой уровень жизни, даже пусть и слегка обгорело лицо. Общение с тибетскими паломниками открыло много нового об этом закрытом горном народе. Благодарю, Тамарочка! Всем рекомендую!"

Інесса Нікітіна,
Київ 24 травня 2019 року
Хочу подякувати Тамарі Чітая та її Клубу за чудову і пізнавальну експедицію до Узбекистану. За програму туру - насичену, цікаву, за екскурсоводів. Я отримала незабутні враження від поіздки по дну Арала - це щось космічно-марсианьське, купання в морі, спання в юртах, зустріч світанку, відкриття музею під відкритим небом (про нього знаємо тільки ми). Побачили плато Устюрт, "кладовище кораблів" та ранкова прогулка на верблюдеці Сара! А ще я закохалась в Бухару. Яка там баня !!! Одним словом ПОДОРОЖУЙТЕ З ТАМАРОЮ! НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ЖИТТЯМ!!!

Наталія Деркач,
Львів 20 квітня 2017 року
Бутан з Тамарою Чітая
5/5
М'янма з Тамарою Чітая
5/5
"Благодаря Тамаре Читая я попала в страну настолько диковинную, что оказалась украинским первопроходцем! Бутан - звучало, как нечто невероятное, многие даже спрашивали меня где это? Я люблю активную жизнь, наполненную приключениями, поэтому отправилась в Непал и Бутан! Это другая действительность, островок средневековья спрятанный в Гималаях. Я увидела короля Бутана, побывала во множестве храмов, пообщалась с ламами даже невербально, насладилась великолепными видами с горных перевалов высотой более 3500 метров - организация и насыщенность знаниями культуры были просто на высоте. Очень рекомендую отправится в Бутан именно с Тамарой Читая, особенно попросите ее озвучить исследования и показать Вам самые старые в мире фотографии Бутана из ее личной коллекции. Поезжайте в эту редкую и закрытую страну, это будет лучший отдых в жизни!"

Наталія Золотарьова,
Київ 15 травня 2010 року
"Новый год в Мьянме, стране самых больших Будд в мире - это было ярко, динамично и очень насыщенно! Хочу от души поблагодарить исследовательницу и этнографа Тамару Читая и ее мужа исследователя Георгия Читая, они построили маршрут так, что за две недели я увидела всю страну, и пагоды Янгона, и королевские дворцы, и озеро Инле с его народностями и длинношеих женщин племени Падаунг, и Паганское царство (Баган) с его тысячами древних ступ и непадающий многотонный камень, что держится на волосе Будды... Полный восторг и столько впечатлений, еще долго буду раскладывать их в памяти. Тамара - прекрасный рассказчик и талантливый лидер Клуба. Георгий - это основа Клуба и его стержень и сила, все вокруг становится понятным в путешествии с ним!"

Марина Мойбенко,
Київ 17 січня 2017 року