ВІТАЮ ВАС, ДОПИТЛИВІ ЧИТАЧІ ТА МАНДРІВНИКИ!
Ви потрапили на сайт дослідниці, автора, історика та мандрівниці Тамари Чітáя. Я щаслива, що Ваше невпинне прагнення до знань Всесвіту і самого себе спрямувало Вас на сторінки мого авторського сайту. Мені дуже подобається, що Ви відкриті і не соромитесь ставити незручні запитання історикам. Честь і хвала найсміливішим з Вас, тим хто наважується вийти за межі бібліотек та подорожувати світом, знаходячи підтвердження та докази новим ідеям та знанням.

На сторінках цього сайту Ви знайдете оригінальні історичні дослідження, знання про людей планети та їхні культури, а також зможете помандрувати разом зі мною в ті країни, де мені є що Вам розповісти, а ще краще показати! У своїх дослідженнях я керуюся логікою та великими знаннями практичної географії, етнографії та культурології, побувавши в більш ніж сорока країнах і головне – спілкуючись з людьми планети. Це завжди цікаво!

Свої дослідження світоустрою та власну реконструкцію історії я волію проводити на "місці дії" у будь-якій точці на карті світу.

Я запрошую Вас подорожувати та досліджувати разом зі мною, і на сторінках цього сайту і наживо. Вибирайте країну, обіцяю, буде цікаво! Дякую і рада відкривати світ знань та подорожей для Вас!
Мій девіз:
"Краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати!"